Türkçe English
Hakkımızda

         Ak pano  

          Elektrik panoları üretim hizmeti sunmak amacıyla 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız Elektrik, Elektronik Mühendisliği alanında proje, pano imalatı ve montajı hizmetleri sunan deneyimli bir firmadır, alanında yüklendiği işlerde teklif aşamasından, işletme, devreye alma ve bakım aşamasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde anahtar teslim esasına göre hizmet sunmaktadır. Günümüze kadar artarak gelen iş kapasitesi ve farklı faliyet alanlarının her birinde sürekli artan kaliteyi ve çözüm ortağı olma sıfatını hakkıyla yerine getirmiştir, üretim ve organizasyon yapısındaki yenilemeyi daima canlı tutarak enerji sektöründe verimliliği ve kapasitesini her geçen gün arttırmıştır. Kuruluşumuzun daima amacı tüm performansında sağladı sürekli iyileştirmedir.


 Kalite İlkemiz 

         Ak Pano Elektrik olarak Firmamızın kuruluş amacı Elektrik Pano ve Tablo  İmalatı ve Montajı hizmetleri konusunda ileri seviye, kaliteli hizmet sunmaktır. Teklif aşamasından, satış sonrası ve servis aşamasına dek ürünlerin ve üretim prosedürlerinin izlenebilirliğini sağlamak, 
müşterilerimizin memnuniyeti için önemlidir.  Bu nedenle sahibi olduğu  ISO 9001:2015  Kalite Güvence Sistemi gereklerini taviz vermeden uygulamaktadır.
Panoların projelendirilmesi, tasarımcı firma direktifleri ve yürürlükteki yönetmeliklere ve kullanıcı şartnamelerindeki isteklere uygun, kalite ve sistem güvenliğinden ödün vermeden yapılmaktadır. 

Üretilen bütün panoların rutin testleri, TS EN 61439-1 ve 2 standartlarına göre %100 oranında yapılmakta, gerektiğinde tip test sertifikaları kullanıcılara sunulmaktadır.